קידום אורגני

שיפור נראות האתר שלך במנועי החיפוש

קידום אורגני הפך לחלק בלתי נפרד מאסטרטגיות שיווק, מהסיבה הפשוטה:  אתרים לא רוצים להיות תלויים לנצח בקידום ממומן. כאשר משקיעים בקידום האתר בצורה אורגנית אין צורך יותר לדאוג על תשלום עבור כל קליק.

קידום אורגני או באנגלית SEO – Search Engine Optimization, מתמקד בביצועי האתר שלך.  ביצועים רבים כמו:

  • כאשר נכנסים לאתר שלך הוא עולה במהירות?
  • המידע והתמונות באתר שלך עדכניים או מלפני הרבה זמן?
  • האתר שלך מחזק את מילות המפתח הרלוונטיות שלו?
  • האתר שלך מותאם 100% רספונסיבי?
  • כמה קישורים חיצוניים מפנים אל האתר שלך?

 

אלו הן רק טעימות משלל ה"צ'קליסטים" שיש לגוגל על מנת לקבוע את מקום האתר שלך אצלו בעמודים. זהו לא סוד שהעמוד השני/השלישי וכן הלאה בגוגל לא רלוונטי, קידום אתרים על בסיס חודשי אנחנו מוודאים שהאתר שלך מקבל את כל האופטמיזציות שנחוצות לו.

גוגל, בעזרת אלגוריתמים מסוימים שנקראים פנדה, פינגווין, יונה וחבריהם. "מתשאל" את האתר שלך לפי התוצאות של התשאול שלו, ממקם את האתר שלך בעמודי החיפוש שלו.

גוגל, בעזרת אלגוריתמים מסוימים אשר נקראים פנדה, פינגווין, יונה וחבריהם. "מתשאל" את האתר שלך ולפי התוצאות ממקם את האתר שלך בעמודי החיפוש שלו. הצ'קליסט של גוגל סודי ולא ידוע, אך יש אלמנטים ידועים שחוזרים על עצמם. אלמנטים כמו קישורים חיצוניים, פיתוח מילות מפתח, דחיסת גודל תמונות וסירטונים, ALTים ועוד הרבה. כל אלו הן כלים מוכרים למקדמי אתרים, מוכרים ברמה של "חיים אותם".

ניוזלטר

הירשמו לניוזלטר של הדרה דיגיטל

מבטיחים שלא להציק 😉

 

קידום אורגני לאתרים על בסיס חודשי

בהדרה דיגיטל אנחנו מציעים שירותי קידום אתרים SEO על בסיס חודשי ללקוחות שלנו. למה חודשי? כי קידום אורגני זהו תהליך ארוך ומורכב. זה לא מתאים לאנשים שרוצים לראות תוצאות כאן ועכשיו – זה קידום ממומן. מדובר על תהליך שלוקח לפחות 3-4 חודשים בשביל להתחיל לראות תוצאות יפות שלו, אם מדובר על אתרים דנדשים ייתכן אפילו יותר זמן. התהליך מצריך סובלנות – אך הסבלנות משתלמת. אתרים שהשקיעו בקידום אורגני מראשית דרכם קיבלו מגוגל את ההתייחסות לכך ונהנים מהמקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

מטרתנו הינה לייצר כמה שיותר תנועה של לקוחות לאתר שלך. כמה שיותר לקוחות = כמה שיותר פניות וכמה שיותר המרות לקניה. בעזרת קידום אתרים על בסיס חודשי, אנחנו מצליחים להגיע לתוצאות יפות.

 

אהבת? נשמע לך מעניין? קדימה לעבודה

רוצה להטיס את העסק שלך גבוה לשמיים אל ענני הגוגל ולא יודע.ת מאיפה להתחיל? השאר.י פרטים ונחזור אליכם במהרה! 👇👇

נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?