הדרה דיגיטל חדש מיתוג

בניית דף נחיתה

לדף נחיתה תפקיד ברור מאוד ◀ כמה שיותר לידים=מכירות לעסק שלך. אנחנו בונים דפי נחיתה ממירים בפלטפורמת וורדפרס ומותאמים אישית לצרכים שלך.
בניית דף נחיתה, אפשר לדלג ישר אל:

בדף הנחיתה של העסק שלכם יהיה בעיקר מידע מתומצת על העסק שלכם ודרכי התקשרות. מומלץ להוסיף תוסף נגישות, תוסף וואטסאפ, תוסף לשיחה מהירה, יצירת קשר ועוד כל מיני פיצ'רים לעניות דעתכם. דף הנחיתה שלכם מותאם לכל סוגי הפלאפונים, טאבלטים ודפדפנים שונים – 100% רספונסיבי. דף נחיתה הוא כמו אתר רגיל בקטן (הכוונה באתר רגיל היא לאתר תדמית, מוזמנים לקרוא עוד על אתרי תדמית כאן). יש סוג של דפי נחיתה שנקרא "מיני סייט" שזה ממש אתר מתומצת בעמוד אחד. תפקידו של דף נחיתה לרכז בתוכו את מהות העסק ולהניע לפעולה בצורה טיפה "אגרסיבית" יותר מאתרים גדולים.

סוד ההצלחה לדף נחיתה ממיר לידים

  • התאמה לדרישות מנועי החיפוש – בניה של תוכן הדף בהתאמה למילות המפתח הפופולאריות. בנוסף,  פרטים על העסק מיקום/טלפון – גוגל פוסל מודעות ללא נתונים אלו.
  • תמונות איכותיות – תמונות באיכות גבוהה – לא מטושטשות ולא מהנייד. צבעים – בשביל לשמור על מיתוג עקבי של העסק, כדאי לשלב את צבעי המותג בדף הנחיתה. כדאי לשלב תמונות וסירטונים שימשכו את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי שלנו.
  • טופס השארת פרטים פשוט – מין בלוק כזה שחוזר על עצמו לפחות פעמיים בדף הנחיתה, עם כמה שאלות פשוטות ושליחה. מילוי הפרטים צרי להיות תהליך פשוט ולא מסובך, הכל בשביל שהלקוח ירצה להשאיר את הפרטים שלו בדף הנחיתה שלנו.

דף נחיתה עם סליקה – איך זה עובד?

נגיד ויש לכם מוצר כלשהו שאתם רוצים למכור בדף נחיתה – שבתוך הדף נחיתה כבר יהיה אפשר לשלם בכרטיס אשראי, בביט, גוגל פיי וכן הלאה. כמו שאני רואה את זה, היום קיימות 3 פתרונות ממשיים לדף נחיתה עם סליקה:

1. הקמת דף נחיתה בוורדפרס + ווקומרס

דף נחיתה רגיל לחלוטין כמו כל דף נחיתה אחר, אך נחבר אליו את תוסף ווקומרס שאוטומטית הופך את הדף שלך (יותר נכון את האתר שלך) לחנות אונליין – "איקומרס". בתוך התוסף ווקומרס נצטרך להגדיר את פרטי העסק שלך ולהוסיף תוסף סליקה כזה או אחר.

החסרונות

  • דרישות תוסף הסליקה – במידה ולא קיים תוסף סליקה באתר ועליכם לחבר אחד חדש, מעבר לכך שמדובר על עלות חד פעמית נוספת (בערך 300 שח), חברות הסליקה השונות דורשות תנאים מסויימים על מנת להתקין את תוסף הסליקה שלהם. לדוגמה, מחייבים אותך שבאתר יהיה הצהרת נגישות, מדיניות פרטיות, פרטים ליצירת קשר ועוד. כל אלו צריכים להופיע בצורה ברורה אצלך באתר – במידה ולא, אין תוסף סליקה.
  • זמן, חברות הסליקה טיפה לוקחות את הזמן. מכיוון שהן מחייבות אותך לדרישותיהן הן בודקות בצורה יסודית את הדף נחיתה/האתר שלך וזה לוקח זמן – מהיכרות שלי בתחום, מינימום של תוסף סליקה להיטמע באתר לוקח שבועיים שלוש ומגיע ליותר – תלוי בחברת הסליקה.

2. הקמת דף נחיתה + הפניה לסליקה מחברות האשראי/הסליקה השונות

האפשרות השנייה והמהירה יותר ברוב הפעמים היא להקים דף נחיתה בוורדפרס כמו שאר הדפים אך להפנות לרכישה בדף מכירה של אחת מחברות האשראי. בעצם הלקוח "נוחת" אצלך בדף ואתה מפנה אותו לדף אחר בו הוא ממלא את פרטי האשראי שלו.

החסרונות

  • אנחנו לא אוהבים להפנות את הלקוחות שלנו לאתרים אחרים, הלקוח כבר אצלנו באתר, רוצה לרכוש ואנחנו מפנים אותו החוצה – אנחנו בעצם לוקחים סיכון בכך שאנחנו סומכים על אתר אחר שיסגור לנו את העסקה.
  • תשלום חודשי לחברת הסליקה אליה הפנינו את הלקוחות

3. הקמת דף מכירה בחברות אשראי וסליקה

לדוגמה מי שכבר מנוי בחשבונית ירוקה או כמעט בכל חברה אחרת לניהול חשבונאות וסליקה, יש להם פתרון מעניין מאוד לנושא שמאפשר הקמת דף מכירה שבתוכו דף נחיתה + סליקה מובנית.

החסרונות

  • תשלום חודשי על דמי מנוי בחברת ניהול החשבונאות
  • תשלום חודשי לחברת סליקה כזאת או אחרת (משולם, טרנזילה..)
  • תשלום חודשי על הדף מכירה (הוא כרוך בעלות נוספת

בניית דף נחיתה למוזיקאים ואומנים

פנו אליי לא מעט מוזיקאים ואומנים שרוצים דף אחד שירכז העבודות שלהם. הופעות/תערוכות שלהם, פרטי התקשרות וקישור אל הרשתות החברתיות שלהם. פתרון מעולה עבור מוזיקאים זהו דף נחיתה שמרכז את כל המידע עליהם. כל המידע במקום אחד – ההופעות, הסירטונים, הסינגלים ועוד. דפי נחיתה מעולה למוזיקאים שבתחילת דרכם ועוד אין להם תקציבים גדולים להוציא על אתרים גדולים יותר. דף נחיתה יכול להתאים למוזיקאים ואומנים שחושבים שעוד אין להם "מספיק חומר" בשביל למלא אתר שלם. באופן אישי אני מאמינה יותר באתרי תדמית למוזיקאים ואמנים – מוזמנים לקרוא עוד על אתרי תדמית כאן.
צריכים דף נחיתה? איך מתחילים?
מוזמנים להשאיר פרטים או לשלוח הודעה בוואטסאפ ובמהרה דף נחיתה יהיה אצלכם

שאלות נפוצות כשמדובר על דפי נחיתה

💸 כמה עולה דף נחיתה?

המחיר של דף נחיתה משתנה מסוג לסוג, ממוצע המחירים עומד על 1200-3000 ש"ח לדף נחיתה יחיד. בהדרה דיגיטל תוכלו למצוא חבילות דפי נחיתה שמוזילות לכם את העלות של כל דף נחיתה. חייבים דף נחיתה לעסק? אל תחכו! דפי נחיתה ממירים ויפים אצלכם עוד השבוע!

🚀 מה חשוב שיהיה בכל דף נחיתה?

המטרה של דף נחיתה היא הסרת התנגדויות, שזה אומר שהדף שלך צריך לענות על השאלות הבאות:
* אני לא צריך את המוצר – דוגמאות למתי כן צריך את המוצר
* שיטת "ההפחדה" – מה יקרה אם לא תשתמש במוצר
אני לא צריך את זה עכשיו – הנחות מוצר, הנחות כמות, רק עכשיו עד ה30.9 יש מבצע. מי שירשם עד ל1 לחודש יש הנחה, למה עכשיו? לכולם יש נטיה לדחיינות – "אחרי החגים", "שנתחיל את הלימודים.."
* אני לא צריך את זה ממך – הוכחה חברתית, המלצות, ביקורות וכדומה
מה המיוחדות והשונות בשיטה שלי מאחרים?

🎸 דף נחיתה למוזיקאים

פתרון מעולה עבור מוזיקאים זהו דף נחיתה שמרכז את כל המידע עליהם. כל המידע שלהם במקום אחד – ההופעות, הסירטונים, הסינגלים ועוד. דפי נחיתה מעולה למוזיקאים שבתחילת דרכם ועוד אין להם תקציבים גדולים להוציא על אתרים גדולים יותר.

אנחנו בונים דפי נחיתה ממירים בפלטפורמת וורדפרס ומותאמים אישית לצרכים של העסק שלך. דפי נחיתה חכמים, עם תוכן שיווקי איכותי. אנחנו מוסיפים תוכן מילולי ותוכן ויזואלי שמניע את הלקוח לקניה, התקשרות או לכל פעולה שתצטרכו. דפי נחיתה לרוב מקושרים לקמפיינים בגוגל ובפייסבוק להובילת התנועה אל הדף שלכם.
נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?