הדרה דיגיטל חדש מיתוג

חיבור אתר וורדפרס לגוגל סרץ' קונסול

מדריך מלא על איך אפשר בקלות ובמהירות לחבר את אתר הוורדפרס שלכם למערכת הSEO החשובה ביותר של גוגל - גוגל סרץ' קונסול - מי שלא שם, לא קיים!
חיבור אתר וורדפרס לגוגל סרץ' קונסול, אפשר לדלג ישר אל:

אז מי שלא מכיר, כדאי שתכירו את החבר הכי טוב החדש שלכם בכל הקשור לSEO לאתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל.

אז מה זה בגלל גוגל סרץ' קונסול?

Google Search Console (קונסולת חיפוש של גוגל). זהו כלי שמספק מידע ונתונים על התנהגות האתר שלך בתוך מנוע החיפוש של גוגל. באמצעות גוגל סרץ קונסול, אפשר לקבל תמונה מקיפה של כיצד גוגל רואה את האתר שלך, לזהות בעיות טכניות, ולמקד את מאמצי הקידום אורגני שלך.

הכלי מספק מידע על מספר נושאים כגון קישורים, מילות מפתח, תמיכה במכשירים ניידים, מהירות טעינה, ועוד. בקצרה, גוגל סרץ קונסול הוא כלי מאוד שימושי לבעלי אתרים ומפתחים כדי לשפר את יחסי התוכן והאתר שלהם עם מנועי החיפוש.

כל כמה זמן גוגל סורק את האתר שלי וקובע את מיקומי העמודים שלו שתוצאות החיפוש?

התשובה היא – לא ידוע.

גוגל סורק את האתר שלך באופן תדיר ואוטומטי, אך זה יכול לקרות פעם בשבוע, פעם בשבועיים, חודש, חודשיים – מי יודע, רק גוגל יודעים והם לא מפרסמים לנו את המידע הזה. גוגל משתמש ברובוטים שמתוכנתים לסרוק דפים ברשת כדי לאסוף מידע ולעדכן את מסד הנתונים שלו.

התדירות הסריקה יכולה להשתנות בין אתרים שונים ותלויה במספר גורמים כמו איכות התוכן, הפעילות העדכנית באתר, קישורים מקודמים, ועוד. מומלץ להשתמש בכלי גוגל סרץ קונסול כדי לראות מתי גוגל סרק את האתר שלך ולקבל מידע נוסף על ביצועי האתר במנוע החיפוש.

"גוגל בוא תסרוק לי את האתר עשיתי שינוי"

מכיוון שאנחנו לא באמת יודעים מתי גוגל מגיע לאתר שלי וסורק אותו, בעזרת המערכת של סרץ' קונסול אנחנו בעצם נעדכן את גוגל ישירות שעשינו שינוי באתר ובעצם נזמין אותו אלינו כדי שיוכל לסרוק ספציפית את השינוי שביצענו.

זהו? זה הכל?

לא ולא.

יש עוד הרבה שימושים בכלי של סרץ' קונסול:

  1. צפייה בביצועים:
  • אתה יכול לראות כמה פעמים דפי האתר שלך מופיעים בתוצאות החיפוש, כמה פעמים הוא חופש, ומה היחס בין מספר החיפושים למספר הפעמים שלחצו על התוצאה.
  1. איתור שגיאות ובעיות טכניות:
  • גוגל סרץ קונסול מספק מידע אודות שגיאות נפוצות באתר, כמו קישורים שבורים, בעיות ברספונסיביות, ועוד. כל זאת יכולה לסייע לך לזהות ולתקן בעיות טכניות באתר שלך.
  1. מידע על חיפושים:
  • אתה יכול לראות אילו שאילתות הובילו למופעים של דפי האתר שלך ואילו קישורים הכניסו יותר תנועה אליהם.
  1. אימות וניטור דירוג:
  • גוגל סרץ קונסול מאפשר לך לאמת את האתר שלך ולשלוט בהגדרות הניטור, כולל דירוג האתר בתוצאות החיפוש.
  1. הודעות והוראות מגוגל:
  • תקבל הודעות מגוגל אם יש בעיות עם האתר שלך, כמו פגיעות אבטחה או שינויים באלגוריתם.

לסיכום, אם אתה לא שם אתה לא קיים

בעיניי גוגל כמובן. לכן, ממליצה לכם לצפות בסרטון שעשיתי על איך בקלות אפשר לחבר כל אתר וורדפרס למערכת של גוגל סרץ' קונסול עם עזרה של התקנת תוסף להטמעת קודים.

אם בא לכם עוד להישאר בענייני וורדפרס

אם אתם רוצים ללמוד עוד כמה דברים פשוטים שאפשר לעשות ברגע באתר הוורדפרס שלכם, אני מזמינה אתכם לערוץ היוטיוב שלי לפלייליסט "וורדפרס למתחילים" ולהתעדכן בכל הסרטונים שעולים, או לבלוג שלי שמתעדכן גם כן מפעם לפעם בתכנים סופר מועילים.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
בואו ליוטיוב!
הכי כייף זה בפייסבוק
קצת תוכן פירסומי לא הרג אף אחד 😅
שיחת ייעוץ שיווק דיגיטלי
בחינם!
נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?