העלאת מוצרים לאתרים

העלאת מוצרים לאתר שלך

סיימתם לבנות את אתר המכירות שלכם ואתם מחפשים מי שיעלה את המוצרים לאתר? מעולה! אחד מהשירותים שלנו בהדרה דיגיטל זהו העלאת מוצרים. אנחנו מעלים מוצרים לוורדפרס ושופיפיי וגובים לפי כל מוצר. אגב, במידה ואתם בונים אתר חנות דרך הדרה דיגיטל מגיע לכם הנחה בהעלאת מוצרים. שווה לבדוק לפני.

סוגי מוצרים שונים

כאשר אנחנו רוצים לעלות מוצר לאתר אנחנו נדרשים ראשית לסווג אותו לסוג מוצר. סוגי המוצרים הקיימים הם לרוב:

1.מוצר רגיל

2. מוצר עם וריאציה

3. מוצר עם 2 וריאציות ויותר

4. באנדל בין מוצרים (מוצר שאם תקנה אותו עם מוצר אחר תקבל הנחה)

לדוגמה – מוצר מברשת שיער. מברשת שיער זהו מוצר רגיל, מברשת שיער בכמה צבעים זהו מוצר עם וריאציה אחת. מברשת שיער עם כמה צבעים + מידות שונות זוהו מוצר עם 2 וריאציות. מברשת שיער שתקנה ביחד גומיות לשיער תקבל הנחה במחיר או משהו בסגנון.

יש עוד אינסוף של סוגי מוצרים אך אלו העיקריים שחוזרים על עצמם.

 

מחירון העלאת מוצרים

המחיר של העלאת מוצרים לאתרי איקומרס משתנים מחברה לחברה ומשתנים לפי סוג המוצר. לפני שמתחילים לעבוד עם חברה מסוימת כדאי לבקש לפני את הסכם העבודה בנושא העלאת מוצרים בשביל למנוע אי נעימויות בסוף (מניסיון רב). המחיר של פרויקט העלאת מוצרים נקבע לפי סוגי המוצר ולרוב עם מינימום של מוצרים.

המחירים בהדרה דיגיטל עבור העלאת מוצרים הם:

  • מוצר רגיל 6 ש"ח
  • מוצר עם וריאציה 9 ש"ח
  • מוצר עם 2 וריאציות 11 ש"ח
  • ומוצר מורכב ב15 ש"ח

 

העלאת מוצרים לחנות מקוונת באופן קבוע

אלו הנהנים משירות תחזוקה וקידום אורגני באופן קבוע לאתר שלהם נהנים גם מהעלאת מוצרים לחנות המקוונת. שירות העלאת מוצרים באופן קבוע לאתר זהו שירות שנפוץ בקרב אתרי חנויות עם סחורות המתחדשות לעיתים קרובות. לרוב חנויות גדולות או חנויות עם סחורות מתחלפות מחפשות אנשי מקצוע שינהלו את המוצרים בחנות שלהם באופן קבוע. אצלנו בהדרה דיגיטל תמצאו צוות של מקצוענים, עם ניסיון בניהול סחורה ומלאים לחנויות איקומרס.

ניוזלטר

הירשמו לניוזלטר של הדרה דיגיטל

מבטיחים שלא להציק 😉

 

לסיכום

במידה ואתם מחפשים בית קבוע להעלאת מוצרים או לפרויקטים חד פעמיים תמצאו מענה מקצועי, אדיב ונעים כאן בהדרה דיגיטל. מבטיחים התעקשות ודיוק הפרטים הקטנים ביותר, הכל בשביל שהחנות שלכם תהיה מוצלחת ותמכור כמה שיותר. הצלחה של הלקוח זוהי הצלחה שלנו.

אהבת? נשמע לך מעניין? קדימה לעבודה

רוצה להטיס את העסק שלך גבוה לשמיים אל ענני הגוגל ולא יודע.ת מאיפה להתחיל? השאר.י פרטים ונחזור אליכם במהרה! 👇👇

נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?