בניית דף נחיתה

התפקיד הברור של דף נחיתה

לדפי נחיתה יש תפקיד ברור מאוד – כמה שיותר לידים/מכירות/פניות לעסק שלך.

אנחנו בונים דפי נחיתה ממירים בפלטפורמת וורדפרס ומותאמים אישית לצרכים של העסק שלך. דפי נחיתה חכמים, עם תוכן שיווקי איכותי. אנחנו מוסיפים תוכן מילולי ותוכן ויזואלי שמניע את הלקוח לקניה, התקשרות או לכל פעולה שתצטרכו. דפי נחיתה לרוב מקושרים לקמפיינים בגוגל ובפייסבוק להובילת התנועה אל הדף שלכם.

מה חשוב שיהיה בכל דף נחיתה

כשמו כן הוא – הדף חייב לטוס. הדף חייב לעלות למשתמש מהר מאוד, כל מאית שניה עלולה להיות הפסד של לקוח. לכן, בעזרת שימוש באופטימזציות וכלים שונים אנחנו מאיצים ומשדרגים את זמני טעינת דף הנחיתה שלך. בנוסף חזרה על ביטויי מפתח, לאחר מחקר מילות מפתח בתחום. הדגשה של פרטי העסק כמו שעות פעילות, פרטים ליצירת קשר, הוכחה חברתית ועוד.

מה יכלול הדף נחיתה שלך?

בדף הנחיתה של העסק שלכם יהיה בעיקר מידע מתומצת על העסק שלכם ודרכי התקשרות. מומלץ להוסיף תוסף נגישות, תוסף וואטסאפ, תוסף לשיחה מהירה, יצירת קשר ועוד כל מיני פיצ'רים לעניות דעתכם. דף הנחיתה שלכם מותאם לכל סוגי הפלאפונים, טאבלטים ודפדפנים שונים – 100% רספונסיבי. דף נחיתה הוא כמו אתר רגיל בקטן (הכוונה באתר רגיל היא לאתר תדמית, מוזמנים לקרוא עוד על אתרי תדמית כאן). יש סוג של דפי נחיתה שנקרא "מיני סייט" שזה ממש אתר מתומצת בעמוד אחד. תפקידו של דף נחיתה לרכז בתוכו את מהות העסק ולהניע לפעולה בצורה טיפה "אגרסיבית" יותר מאתרים גדולים.

ניוזלטר

הירשמו לניוזלטר של הדרה דיגיטל

מבטיחים שלא להציק 😉

 

סוד ההצלחה לדף נחיתה ממיר

  • התאמה לדרישות מנועי החיפוש – בניה של תוכן הדף בהתאמה למילות המפתח הפופולאריות. בנוסף,  פרטים על העסק מיקום/טלפון – גוגל פוסל מודעות ללא נתונים אלו.
  • תמונות איכותיות – תמונות באיכות גבוהה – לא מטושטשות ולא מהנייד. צבעים – בשביל לשמור על מיתוג עקבי של העסק, כדאי לשלב את צבעי המותג בדף הנחיתה. כדאי לשלב תמונות וסירטונים שימשכו את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי שלנו.
  • טופס השארת פרטים פשוט – מין בלוק כזה שחוזר על עצמו לפחות פעמיים בדף הנחיתה, עם כמה שאלות פשוטות ושליחה. מילוי הפרטים צרי להיות תהליך פשוט ולא מסובך, הכל בשביל שהלקוח ירצה להשאיר את הפרטים שלו בדף הנחיתה שלנו.

דפי נחיתה למוזיקאים ואומנים

פנו אליי לא מעט מוזיקאים ואומנים שרוצים דף אחד שירכז העבודות שלהם. הופעות/תערוכות שלהם, פרטי התקשרות וקישור אל הרשתות החברתיות שלהם. פתרון מעולה עבור מוזיקאים זהו דף נחיתה שמרכז את כל המידע עליהם. כל המידע במקום אחד – ההופעות, הסירטונים, הסינגלים ועוד. דפי נחיתה מעולה למוזיקאים שבתחילת דרכם ועוד אין להם תקציבים גדולים להוציא על אתרים גדולים יותר. דף נחיתה יכול להתאים למוזיקאים ואומנים שחושבים שעוד אין להם "מספיק חומר" בשביל למלא אתר שלם. באופן אישי אני מאמינה יותר באתרי תדמית למוזיקאים ואמנים – מוזמנים לקרוא עוד על אתרי תדמית כאן.

צריכים דף נחיתה? איך מתחילים?

מוזמנים להשאיר פרטים או לשלוח הודעה בוואטסאפ ובמהרה דף נחיתה יהיה אצלכם.

אהבת? נשמע לך מעניין? קדימה לעבודה

רוצה להטיס את העסק שלך גבוה לשמיים אל ענני הגוגל ולא יודע.ת מאיפה להתחיל? השאר.י פרטים ונחזור אליכם במהרה! 👇👇

נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?