בניית אתר תדמית

אם אז יש לכם עסק או שאתם שוקלים לפתוח אחד. כנראה שתחשבו על אתר אינטרנט לעסק שלכם. במידה והעסק שלכם לא עוסק במכירות אונליין – האתר שיתאים לכם כנראה אתר תדמית. אתר תדמיתי, שיווקי שנועד לייצג עסק כלשהו, בעל מקצוע, אמן או חברה. לרוב אתרי תדמית יכלולי בתוכם דף עמוד הבית, דף אודות (פרסום על העסק, על הקמתו…), דפי שירותים, אפשרויות ליצירת קשר וגלריה. 

הדרה דיגיטל מומחים בבניה של אתרי תדמית לעסקים

בכל פן ונושא אשר קשור לבניה וקידום אתרי תדמית, הדרה דיגיטל מובילים בבניית האתר בשילוב התשתית האורגנית (SE0) הנכונה לו. אנחנו מאפיינים את האתר, בונים אותו ומשלבים בבניה שלו דגשים שיעזרו לאתר בהמשך בקידום האורגני במנועי החיפוש (מוזמנים לקרוא עוד על שירות קידום אורגני לאתרים שאנחנו מציעים).

המחיר של בנית אתר תדמית לעסק

בניה של אתר תדמית יכולה להתחיל מ1000 ש"ח עד 10,000 ש"ח ויש כאלו שאפילו יותר. המחיר בעיקר תלוי באיפיון המדויק של בעל העסק מול המפתח/בונה האתר. כל מיני תוספות שונות לאתר מגיעות לרוב עם תעריפים נוספים אך יש לקחת אותן בחשבון עוד לפני שהחלטתם.ן על חברה לבנית האתר שלך. 

ניוזלטר

הירשמו לניוזלטר של הדרה דיגיטל

מבטיחים שלא להציק 😉

 

העלות של דומיין לאתר תדמית

דומיין – השם אתר העסק שלך, דומיינים כמו: baba.com, israel.co.il, hadara-digital.com – לרוב הם בתשלום חודשי,נעים בין 67-250 ש"ח לשנה, יש כל מיני חבילות שאפשר לרכוש לכמה שנים קדימה ואז יש הוזלות במחיר. ויש גם כאלו שעולים מאות אלפי דולרים (כל מיני דומיינים שמאוד מבוקשים). 

עלויות אתר תדמית

טיפ לקידום אורגני לדומיין האתר

  • השקיעו מחשבה בשם הדומיין – לפני רכישת הדומיין אנא השקיעו מחשבה בנושא – מה הכי נכון לייצג את שם העסק שלכם אונליין. הדומיין הזה ילווה אתכם לאורך כל הדרך (כן אפשר להחליף דומיין אבל אם אפשר למנוע זאת, עדיף שלא).
  • אל תתפתו לשלם ב"זול" על דומיין – יש דומיינים ב5$-10$, כאלו שנגמרים כך: .me, .tech, .club – יש מלא סגנונות כאלו ואחרים ברחבי הרשת. רק כתבו בגוגל: buy domain ותגלו אותם. – לא ולא ולאא לקנות. לא לאתר תדמית בכל אופן. השתדלו לרכוש דומיינים שנגמרים כך: co.il, com, org,net. אל תתפתו למחירים הזולים, מה שזול עולה בסוף ביוקר. הדומיינים ה"זולים" פחות אהובים על מנועי החיפוש.

מה זה איחסון לאתרי תדמית ואיחסון לאתרים בכלל?

האתר צריך "לשבת" איפשהו, הוא ממש יושב אצל שרת כלשהו אי שם בעולם. ה"לשכור את המקום מתוך השרת הזה, בשביל האתר שלי" זה התשלום החודשי עבור שירותי איחסון אתרים. חבילות התשלום בדרך כלל חודשיות או שנתיות. והמחיר בין 50-100 ש"ח לחודש. השוני שלו תלוי בגלל גודל שטח האיחסון, רמת אבטחה שונה וכדומה.

איחסון קרוב לקהל היעד

טיפ לקידום אורגני לאיחסון האתר

כאשר אתם בוחרים את חברת איחסון האתרים שלכם ראשית קחו בחשבון את קהל היעד שלכם. האתר פונה לקהל יעד כאן בארץ אז וודאו שחברת האיחסון תהיה פיזית כאן בארץ. נגיד אתר שפונה לקהל יעד בארה"ב, אז שהאיחסון יהיה שם. האתר פונה לכמה מדינות בעולם? מדהים, יש חברות איחסון שמציעות שירותי איחסון בדיוק כאלו. ודאו כל אלו לפני בחירתכם.ן בחברת איחסון. אחרי זה סתם באסה להתחיל להתעסק עם מעבר לחברה אחרת.

 

אהבת? נשמע לך מעניין? קדימה לעבודה

רוצה להטיס את העסק שלך גבוה לשמיים אל ענני הגוגל ולא יודע.ת מאיפה להתחיל? השאר.י פרטים ונחזור אליכם במהרה! 👇👇

נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?