הדרה דיגיטל חדש מיתוג
הדרה דיגיטל

קצת על הדרה דיגיטל

אודות

שלום! אני הדרה ואני ממש רוצה לספר לכם קצת על עצמי ועל הדרה דיגיטל

אנחנו חברת פיתוח תוכנה ושיווק דיגיטלי שמתמחה ביצירת פתרונות דיגיטליים אישיים לעסקים וארגונים. אני מאמינה שהטכנולוגיה היא כלי מדהים שיכול לעזור להצליח ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר. הבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח היא חשובה לי במיוחד, ואני מאמינה ביכולת היצירתית שלנו להקנות לך יתרון מול המתחרים בעידן הטכנולוגי המתקדם.

שיווק יצירתי

הכל התחיל אי שם שהייתי ילדה חמודה בת 14 ובניתי את האתר הראשון שלי בטיפו (פלטפורמה שכבר נכדה מהעולם). עוד שם נדלקתי על הרעיון של היצירות אומנות הדיגיטליות האלו שנקראות אתר אינטרנט.

צ'יקצ'ק הבנתי שיש אתגרים בדרך מה יגרום למשתמש או ללקוח הפוטנציאלי להישאר דווקא באתר שאני בניתי? איך הוא יגיע לאתר שלי? מאיפה? מה יגרום לו לזכור את האתר (או הדף נחיתה)?

ובשביל לענות על השאלות האלו למדתי המון. השקעתי במלא קורסים, הכשרות שונות, מכללות, זומים ויוטיובים עד אמצע הלילה וכך הגעתי למסקנה – יצירתיות היא שם המשחק.

מה קשור כל החיות האלה?

אתר שלא שוכחים.

איך בולטים בנוף של מיליון סוכנויות דיגיטל בשוק? בונים אתר שאי אפשר לשכוח.

אני מאוד אוהבת בעלי חיים ושמתי לב לפרט מעניין – חיות חמודות מעלות לאנשים חיוך, אז פשוט לקחתי את זה טיפה'לה צעד קדימה.

זוהי גישה שאני מיישמת עבור כל הלקוחות שלי. כל האתרים שאני מתחזקת ובונה אלו אתרים שיש בהם טאצ' קסום שמונע מניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי ומיצרתיות.

האהבה לפיתוח אתרים ניכרת בכל פרויקט שנכנס לחברה. מעיצובים אלגנטיים ומודרניים ועד ממשקים ידידותיים למשתמש, כל אתר משקף את האישיות והמטרות הייחודיות של הלקוחות.

סימבה
סימבה (1)

שת"פים זה הכי פאן

עבודה עם סוכנויות

חלק עיקרי מעבודתנו היא עבודה עם סוכנויות שיווק שונות. הרבה מהפרויקטים עם סוכנויות שונות הם: בניית אתרים ודפי נחיתה, תחזוקת אתרים וחנויות, איחסון, קריאייטיב, שירותי SEO ועוד.

אנחנו בהדרה דיגיטל מאוד אוהבים את העבודה עם הסוכנויות השונות כי זה מאפשר לנו להתנסות עם מגוון רחב של לקוחות. כך קרה שהגענו לעבודה שוטפת עם סוכנות שיווק דיגיטלי למגזר החרדי, סוכנות שיווק שפונה לבעלי המקצוע, עמותות שונות וכן הלאה.

אז במידה ואתם בעלי סוכנות שיווק ואתם מחפשים עבודה לטווח הרחוק, הגעתם למקום הנכון. עם המומחיות בפיתוח אתרים, אסטרטגיות שיווק וכל מה שביניהם, אנחנו מוכנים לקחת את הסוכנות שלך למסע בלתי נשכח לקראת הצלחה. התכוננו לחוויה שאין כמותה!

סימבה (2)
נגישות
בואו נצ'וטט!
1
Hadara Digital
היי 👋
אני יכולה לעזור לך?